1st English

Angličtinu učíme od roku 2009. Jak? Ve 1st English jsme od svého založení vyzkoušeli tyto metody: Callanova metoda, Avalon metoda a Direct Method for English.

Klademe důraz na mluvení a užití jazyka v praxi

V současné době vyučujeme 1st English Method, kde studenti z 90 % hodiny mluví, zbytek hodiny je věnován gramatickým a poslechovým cvičením, čtení a psaní diktátů. Ve výuce využíváme i interaktivní tabule. Získané dovednosti si kdykoli procvičíte v e-learningu a hodinu si připomenete na CD v pohodlí domova nebo například při jízdě autem.

Ukázková hodina zdarma

Uvědomujeme si rychlost dnešního světa, a proto Vás nebudeme zatěžovat domácími úkoly, pokud si je sami nevyžádáte. Díky důsledné metodice již od prvních hodin dokážete skládat věty v cizím jazyce a komunikovat s lektorem. Po ukončení kurzu dostanete certifikát s přesným popisem, na jaké úrovni se v cizím jazyce nacházíte.

Pokud nemůžete dorazit na svou hodinu a řádně se omluvíte nejméně 24 hodin předem, máte právo nahradit si tuto hodinu ve skupině, která se nachází na Vaší úrovni v období do jednoho měsíce od omluvené hodiny.

Pomůžeme Vám s vyřízením dotací na jazykovou výuku ve firmě

Škola se také zapojuje do dotačních programů, které využívá jak pro svůj vlastní rozvoj, tak zajišťuje vyřízení dotací pro své klienty. Zeptejte se nás, jaké dotační programy můžete ve své firmě využít.

Pro své klienty zajišťujeme výuku ve veřejných kurzech, individuálních kurzech a také firemních kurzech.

Garantujeme kvalitu služeb ověřenou nejnáročnějšími zákazníky

Proč se s námi naši klienti rádi učí? Nenabízíme vše a ani nechceme. Naše produkty jsou dlouhodobě prověřené jak námi, tak i našimi klienty. Stejně vysokou kvalitu služeb, jakou poskytujeme našim klientům my, požadujeme i po všech našich partnerech a lektorech. Proto jsme schopni našim klientům doporučit a do detailu zajistit nejvhodnější řešení jejich jazykového kurzu s ohledem na všechna jejich přání.

Služby pro nejnáročnější klientelu

Máme bohaté zkušenosti se zařizováním privátních hodin i do vzdálenějších míst od Ostravy. Vyznáváme osobní přístup a nabízíme celou řadu zvýhodnění pro naše klienty. S námi získáte přístup ke službám, které jinde nenajdete.

Přesvědčte se o našich kvalitách. Kontaktujte nás!

Tel.: (+420) 739 88 77 99 | E-mail: info@1stenglish.cz


1st English method

1st English Method – Angličtina vždy na prvním místě Asi to známe téměř všichni. Paní učitelka nám právě důkladně vysvětlila, co znamená „předpřítomný čas“ a jak se tvoří. A na nás je, abychom se teď pustili do vyplňování cvičení. Jde nám to docela dobře. Někteří z nás spí. O pár měsíců později… Číst dál 

Klientské centrum

   

Milí přátelé, velice rádi se s Vámi setkáme osobně na klientském centru v jazykové škole 1st English. Poradíme Vám s výběrem kurzu nebo zodpovíme případné dotazy k výuce, organizaci a chodu jazykové školy. Neváhejte nás kontaktovat osobně, emailem nebo telefonicky. Budeme se těšit na… Číst dál 

Napsali o nás

„Způsob výuky konverzace 1st English Method mě zaujal. Zdá se mi být velmi praktický a hlavně efektivní. Člověku se slovíčka téměř učí sama. Jsem ráda, že jsem se mohla účastnit.“ Lucie Biková (skupina 4)

 „Metoda výuky mně vyhovuje. Zvládnutí slovní zásoby formou otázek a odpovědí a… Číst dál 

Vybavení učeben

Jazyková škola 1st English využívá v hodinách moderní techniku, kterou studenti oceňují při poslechu a aktivní práci s interaktivní tabulí.   Po celou dobu svého kurzu je k dispozici občerstvení ve formě: voda, káva, čaj.   Nově jsme v roce 2014 do výuky zavedli tablety, které jsou využívány k… Číst dál 

Záruka diskrétnosti

Zaručujeme maximální diskrétnost Mezi naše klienty patří významné osobnosti českého podnikatelského, kulturního a politického dění. Ve 1stEnglish School je diskrétnost samozřejmostí. Zaručujeme Vám maximální utajení průběhu Vaší výuky před veřejností a médii. Máme zkušenosti se zajišťováním… Číst dál 

 
Napište nám svůj dotaz: