Aktuality

Kurzy angličtiny pro pedagogické pracovníky přes OP JAK

Vzdělávání pedagogických pracovníku přes šablony je opět možné! Naše škola splňuje všechny podmínky pro zajištění kurzu pro pedagogické pracovníky.

FAQ EN

FAQ (frequently asked questions)

 

What is the price of a course and what are the payment methods?

It depends on a course you choose. There are three types: individual, in pairs or in groups. In the case of an individual course and learning in pairs, you can choose a number of prepaid lessons and thus the price per lesson. The total amount can be split into monthly payments :) You can check our special offers on our e-shop.

Payments can be made via bank transfer or in person in cash at the client center. We also accept Sodexo Pass and Edenred.

 

When can I start?

You can start whenever you want! The first step is to arrange an introductory lesson, free of charge, and then we will take care of the rest. If you are interested in individual or lessons in pairs, you can choose day and time. But if yyou are interested in group lessons, we will choose the most suitable place for you based on your placement test.

 

How long will it take me to be fluent in English?

We guarantee you that with our First English Method you will reach the level of fluency in one year.

 

Can I choose my own teacher?

Our unique method is based on changing of teachers, because we believe this is the most effective way of learning a language.

 

Do I have to be prepared for my lessons?

NO. You don´t have to prepare anything for your lessons. Our teachers will not give you any homework if you don´t ask for it. At the beginning of each lesson you will revise what you have learnt in the previous lessons. If you are interested you can practise the vocabulary from our textbooks using Tiny cards app. For more info ask the client centre.

 

What if I cannot attent my lessons regularly?

In our lessons regular attendence is not necessary. With regards to the individual lessons you can schedule your lessons according to your needs.

If you find yourself not being able to attend your lesson, please feel free to use our information system where you can reschedule you lesson 24 hours in advance the latest.

 

How long does one lesson take?

One lesson takes 50 minutes.

 

What about holidays?

We are open during summer holidays (July, August). So it´s up to you whether to attend or not. If you decide to go on holiday, you can excuse from your lessons and take them once you are back. The door of our language school is closed during the public holidays.

 

Where can I have my lessons?

Our school is located in Ostrava on Mlynska Street 12. If you are interested in company lessons, we can come to your workplace. You can also have Skype lessons from the comfort of you home.

 

Should you have any questions feel free to contact us.

English Summer Camp 2022 EN

Camp

 

REGISTRATION EN HERE!

 

Even this year we are going to have several Summer-Day-Camps. Newly this year, we have prepared for you several different options you can choose from – half-day camp (with or without lunch) and all-day camp. All camps will take place – in the morning on the premises of 1stEnglish School – Mlýnská 12, and lunch and afternoon activities will take place on the premises of our 1stBaby School – Sadová 1892/41. All afternoon activities will be in Komenského Sady, in case of bad weather the afternoon programme will take place on Sadová – 1stBaby School. In case of all-day camp or half-day with lunch camp, the children pick-up will be on Sadová. All other requirements can be solved individually. 

Children can look forward to mornings with English classes – max 5 children in a class. Such small groups have proved over the years that still keep individual approach to students and each student feel evenly involved. Afternoon activities, both creative and sport ones, will be conducted in English all day long. Therefore, children can learn English naturally in different situation and then use it right away. Even if a child does not speak English at all, with the help of songs, games and simple instructions, a child can pick up the language basics very easily. Our teachers are skilled in teaching and fully devoted to teach your children every day. 

During the day, children are provided with drink and food – snacks, lunch. 

 

Turns – Summer 2022:

I. turn:   4.7.2022 - 8.7.2022

II. turn:  11.7.2022 - 15.7.2022

III. turn: 18.7.2022 – 22.7.2022

IV. turn: 15.8.2022 – 19.8.2022

 

Daily Schedule:

8:30 – 9:00 – welcoming children at school (Mlýnská 12)

9:00 – 9:50 – English classes

9:50 – 10:00 – break

10:00 – 10:50 – English classes

10:50 – 11:10 – break - snack

11:10 – 12:00 – English classes

12:00 – 13:00 – children pick-up, transfer to Sadová 41 for lunch (bus stop – Husův Sad)

13:00 – 16:00– afternoon of sport and creative activities in English (Komenského Sady)

16:00 – 16:15 – children pick-up (Sadová 41)

 

Price:

5-day turn  

- half-day (9 am to 12 am)   2,990 CZK without lunch

- half-day (9 am to 1 pm)     3,190 CZK with lunch

- all-day (9 am to 4 pm)       3,990 CZK with lunch

 

Discounts:

-      5% - for another sibling per camp-turn

-      5% - one-time full payment for 2 turns

-      10% - one-time full payment for 3 turns

 

Price of the camp includes:

-      English classes – all day

-      Teaching aids, rewards

-      Food and drink

-      At least 1 trip + entrance fee 

-      T-shirt 

 

Teachers:

Radana

Radana se během studií na víceletém gymnáziu měla možnost účastnit jako dobrovolník v rámci neziskové organizace Young Life několika mezinárodních projektů vedených Američany. V průběhu projektů tak měla možnost se potkat a okusit americkou angličtinu od rodilých mluvčích z různých koutů USA. Díky této intenzivní a pro ni v té době zásadní zkušenosti spíše tíhne k americké angličtině. V roce 2016 úspěšně složila cambridžskou zkoušku FCE a o dva roky později se začala věnovat lektorování angličtiny. Od té doby nasbírala zkušenosti v oblasti přípravy studentů k maturitní zkoušcevedení kroužků pro děti i lektorování individuálních hodin pro dospělé. V roce 2021 využila příležitosti a strávila semestr na americké univerzitě NAU v Arizoně. Mezi její záliby patří psychologieentomologie a turistika. Aktuálně se připravuje na vykonání cambridžské zkoušky CPE a doufá, že bude svým studentům nabídnout hodiny nejen zábavné a příjemné, ale hlavně ve vysoké kvalitě po stránce jazykové. Věří v to, že učení je nikdy nekončící proces a neustále je potřeba se učit, vzdělávat a nacházet v tomto procesu radost a smysl života.

 

How to register:

Please, fill in our online registration form here: REGISTRATION EN HERE!

If you register more than one child, please fill in registration separately for each sibling.

After filling-in the registration, a child fills in a test HERE!

If a child is a total beginner, he/she does not have to fill-in the test and a parent states this information in Registration Form – Notes. 

Afterwards, you will be contacted by our Client Centre with further information.                        

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je cena kurzu a jaké jsou možnosti platby?

Záleží na tom jaký kurz si zvolíte. Zda individuální, výuku ve dvojici nebo skupinový. V případě individuálního kurzu a výuky ve dvojici si sami volíte počet předplacených lekcí a tím pádem cenu za lekci. Celkovou částku je možné rozložit na měsíční splátky :) Sezonní nabídky nalezneze na našem e-shopu.
Kurz lze rozložit na měsíční splátky. Platby je možné hradit převodem z účtu nebo osobně v hotovosti na klientském centru. Příjmáme i Sodexo Pass a Edenred.
 
Kurzy lze po domluvě hradit přes FKSP.
 

Kdy můžu začít s výukou?

Začít můžete kdykoliv! První si s námi domluvte ukázkovou hodinu zdarma a poté se domluvíme na všem ostatním. V případě indiviudální výuky a výuky ve dvojici si volíte sami den i čas kurzu. V případě skupinové výuky vybereme dle Vašeho testu nebo po první ukázkové lekce nejvhodnější skupinu od které se poté odvíjí den a čas výuky.
 
 

Za jak dlouho budu mluvit plynně anglicky?

Při docházce 2x týdně již do jednoho roku :) K výuce využíváme osvědčenou a certifikovanou metodu 1st English Method, která Vás rozmluví a zbaví strachu z mluvení :)
 
 

Můžu si vybrat svého lektora?

Protože využíváme vlastní metodu výuky, která Vás zbaví strachu mluvit anglicky s kýmkoliv, tak máme zavedené střídání lektorů. Nemějte ale obavy, díky naší metodě si lektoři efektivně předávají informace o Vašich potřebách. Naši lektoři mají pravidelné metodické porady. Navíc se budete na hodiny o to víc těšit :)
 
 

Musím se na lekce připravovat? A jak?

Na naše lekce není nutná domácí příprava. Nezadáváme domácí úkoly. Na začátku každé lekce s Vámi lektoři opakují předešlé učivo, a tak si fixujete nová slovíčka. V případě zájmu si můžete procvičovat slovíčka z našich slovníků pomocí aplikace Tiny Cards. Tento způsob učení slovíček je nejen efektivní, ale i zábavný :)
 

Co když nemůžu na kurzy docházet pravidelně?

V našich kurzech není nutná pravidelná docházka. V případě individuálních kurzů si můžete nastavit svůj rozvrh pravidelně, kde Vám budeme garantovat den a čas výuky. Pokud Vám pravidelné plánování nevyhovuje, tak si můžete své lekce plánovat flexibilně podle sebe pomocí našeho rezervačního systému. Pokud se nakonec nemůžete na naplánovanou hodinu dostavit, tak si ji můžete pohodlně přes informační systém přesunout. Tento přesun lze udělat nejpozději 24 hodin předem.
 

Jak dlouho trvá jedna lekce?

Jedna lekce trvá 50 minut.

Co o Vás říkají ostatní? Jsou spokojení?

Snažíme se ke každému studetovi přistupovat individuálně a vyhovět mu ve všech jeho požadavcích. Víme, že je někdy náročné skloubit studium s prací a dalšími povinnostmi. Věříme, že i vy budete patřit k našim spokojeným klientům. Co o nás říkají ostatní, si můžete přečíst v našich referencích :)
 

Jak je to s prázdninami?

Prázdniny u nás neřešíme :) V období letních prázdnin (červenec–srpen) máme ve škole běžný provoz. Samozřejmě je na Vás, zda budete kurz navštěvovat i během prázdnin. Pokud jedete na dovolenou, tak si své lekce omluvíte a nahradíte po svém návratu. Ve skupinových výukách vždy záleží na studentech, zda kurzy probíhají, nebo ne – zpravidla ale probíhají skupinové kurzy vždy od poloviny září do konce června.
Nevyučujeme akorát během státních svátků.

Chci potěšit svého blízkého. Máte dárkové poukazy?

Dárkové poukázky samozřejmě máme. Buď si je můžete vyzvednout u nás nebo vytisknout z pohodlí domova. Kurz můžete zakoupit na našem e-shopu nebo nás kontaktujte a domluvíme se na hodnotě a typu kurzu. Vše lze řešit telefonicky či mailem nebo samozřejmě osobně u nás ve škole. 
 
 

Kde probíhají kurzy?

Naši školu najdete v Ostravě na ulici Mlýnská 12. V případě firemního vzdělávání můžeme zajistit výuku u Vás ve společnosti. Samozřejmostí jsou i on-line lekce pomocí Skype odkudkoliv
 
Jednoduchý návod na Skype výuku ve třech krocích zvládne každý do pěti minut :)! Více zde!
 
   

Kde můžu zaparkovat?

Parkovat doporučujeme na ul. Janáčkové. Máte možnost parkovat na placeném parkovišti, 20 Kč/hodina (https://mapy.cz/s/carenaharu) nebo poté naproti zdarma u Canisu (https://mapy.cz/s/lanonalovu).

 


Máte další dotazy? Kontaktujte nás!

Pomocí chatu na našich stránkách
Telefonicky na 739 88 77 99
E-mailem na info@1stenglish.cz

English Summer Camp 2022

Tábor

REGISTRACE CZ ZDE!

REGISTRATION EN HERE!

 

 

In English click here!

 

 

Příměstký tábor pro děti od 6 do 12 let se zábavnou výukou angličtiny!

- 4 turnusy
- malé skupinky pro max. 5 dětí
- klademe důraz na individualitu dítěte - žádné dítě se nebude cítit osamocené
- i když jsou děti úplní začátečníci, tak si formou her, písniček a jednoduchých instrukcí velice rychle základy osvojí
- naši lektoři jsou zkušení a kvalifikovaní a připraveni se věnovat Vašim dětem po celý den
- děti se samy naučí používat angličtinu v praxi
- odpolední aktivity (tvořivé či sportovní aktivity budou probíhat v anglickém jazyce)

Nově zařazujeme několik variant kempu
dopolední (s obědem či bez oběda)
- celodenní

Během dne je dětem zajišťen pitný režim a strava formou svačinek a oběda.

Termíny:

I. turnus:   4.7.2022 - 8.7.2022

II. turnus:  11.7.2022 - 15.7.2022

III. turnus: 18.7.2022 – 22.7.2022

IV. turnus: 15.8.2022 – 19.8.2022

 

Tábor bude probíhat dopoledne v prostorách školy – Mlýnská 12, na oběd se přesouváme do prostor naší mateřské školky – 1st Baby na ul. Sadová 1892/41. Odpolední aktivity budou probíhat v Komenského Sadech, při nepřízni počasí bude odpolední program probíhat ve školce na ul. Sadová. Děti se tedy budou scházet na ul. Mlýnské 12. V případě celodenního kurzu či kurzu s obědem se budou děti vyzvedávat na ul. Sadová. Vše se dá ještě domluvit individuálně.

Lektorka:

Radana

Radana se během studií na víceletém gymnáziu měla možnost účastnit jako dobrovolník v rámci neziskové organizace Young Life několika mezinárodních projektů vedených Američany. V průběhu projektů tak měla možnost se potkat a okusit americkou angličtinu od rodilých mluvčích z různých koutů USA. Díky této intenzivní a pro ni v té době zásadní zkušenosti spíše tíhne k americké angličtině. V roce 2016 úspěšně složila cambridžskou zkoušku FCE a o dva roky později se začala věnovat lektorování angličtiny. Od té doby nasbírala zkušenosti v oblasti přípravy studentů k maturitní zkoušcevedení kroužků pro děti i lektorování individuálních hodin pro dospělé. V roce 2021 využila příležitosti a strávila semestr na americké univerzitě NAU v Arizoně. Mezi její záliby patří psychologieentomologie a turistika. Aktuálně se připravuje na vykonání cambridžské zkoušky CPE a doufá, že bude svým studentům nabídnout hodiny nejen zábavné a příjemné, ale hlavně ve vysoké kvalitě po stránce jazykové. Věří v to, že učení je nikdy nekončící proces a neustále je potřeba se učit, vzdělávat a nacházet v tomto procesu radost a smysl života.


 

Pic 1  Pic 2

Pic 3  Pic 4


 

  Časový harmonogram
8:30 - 9:00 Scházení dětí
9:00 - 9:50 výuka AJ
9:50 - 10:00 přestávka
10:00 – 10:50 výuka AJ
10:50 – 11:10 Dopolední přestávka
11:10 - 12:00 Výuka AJ
12:00 - 13:00 vyzvedávání dětí přesun na oběd
13:00 - 16:00 opolední blok sportovních a kreativních aktivit v AJ (Komenského sady)
16:00 - 16:15 vyzvedávání dětí

 

Cena:

5-denní turnus (pondělí - pátek)

- půldenní (8:30 - 12:00): 2.990 CZK, cena s obědem: 3.190 CZK

- celodenní (8:30 - 16:00): 3990 CZK

 

 

Slevy:

-       5% - pro sourozence na turnus

-       5% - při jednorázové platbě za 2 turnusy

-       10% - při jednorázové platbě za 3 turnusy

 

V ceně jsou zahrnuty:

-       Výuka angličtiny po celý den

-       Pomůcky a odměny

-       Strava a pitný režim

-       Min. 1 výlet na turnus, vstupné 

-       Tričko na památku

 

Jak se přihlásit:

Vyplňte naši online přihlášku ZDE!

Pokud přihlašujete sourozence, vyplňte přihlášku pro každé dítě zvlášť

Po odeslání přihlášky, dítě vyplní náš rozřazovací test ZDE!

Pokud je dítě úplný začátečník, test vyplňovat nemusí, stačí tuto skutečnost uvést v přihlášce do „Poznámek

Následně budete kontaktováni našim Klientským centrem s podrobnějšími informacemi. 

 

Těšíme se na Vás!

1st English Team


ENGLISH VERSION

Even this year we are going to have several Summer-Day-Camps. Newly this year, we have prepared for you several different options you can choose from – half-day camp (with or without lunch) and all-day camp. All camps will take place – in the morning on the premises of 1stEnglish School – Mlýnská 12, and lunch and afternoon activities will take place on the premises of our 1stBaby School – Sadová 1892/41. All afternoon activities will be in Komenského Sady, in case of bad weather the afternoon programme will take place on Sadová – 1stBaby School. In case of all-day camp or half-day with lunch camp, the children pick-up will be on Sadová. All other requirements can be solved individually. 

Children can look forward to mornings with English classes – max 5 children in a class. Such small groups have proved over the years that still keep individual approach to students and each student feel evenly involved. Afternoon activities, both creative and sport ones, will be conducted in English all day long. Therefore, children can learn English naturally in different situation and then use it right away. Even if a child does not speak English at all, with the help of songs, games and simple instructions, a child can pick up the language basics very easily. Our teachers are skilled in teaching and fully devoted to teach your children every day. 

During the day, children are provided with drink and food – snacks, lunch. 

 

Turns – Summer 2022:

I. turn:   4.7.2022 - 8.7.2022

II. turn:  11.7.2022 - 15.7.2022

III. turn: 18.7.2022 – 22.7.2022

IV. turn: 15.8.2022 – 19.8.2022 

Daily Schedule:

8:30 – 9:00 – welcoming children at school (Mlýnská 12)

9:00 – 9:50 – English classes

9:50 – 10:00 – break

10:00 – 10:50 – English classes

10:50 – 11:10 – break - snack

11:10 – 12:00 – English classes

12:00 – 13:00 – children pick-up, transfer to Sadová 41 for lunch (bus stop – Husův Sad)

13:00 – 16:00– afternoon of sport and creative activities in English (Komenského Sady)

16:00 – 16:15 – children pick-up (Sadová 41)

 

Price:

5-day turn  

- half-day (9 am to 12 am)   2,990 CZK without lunch

- half-day (9 am to 1 pm)     3,190 CZK with lunch

- all-day (9 am to 4 pm)       3,990 CZK with lunch

 

Discounts:

-      5% - for another sibling per camp-turn

-      5% - one-time full payment for 2 turns

-      10% - one-time full payment for 3 turns

 

Price of the camp includes:

-      English classes – all day

-      Teaching aids, rewards

-      Food and drink

-      At least 1 trip + entrance fee 

-      T-shirt 

 

How to register:

Please, fill in our online registration form here: REGISTRATION EN HERE!

If you register more than one child, please fill in registration separately for each sibling.

After filling-in the registration, a child fills in a test HERE!

If a child is a total beginner, he/she does not have to fill-in the test and a parent states this information in Registration Form – Notes. 

Afterwards, you will be contacted by our Client Centre with further information.                        

 

Od pondělí 27. dubna se na Vás opět těšíme v naší škole!

Vážení klienti,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za součinnost v nelehkém období. Věříme, že jste si on-line lekce užili, a jsem moc rádi, že už Vás od příštího týden můžeme opět přivítat v naší škole!

 

Možnost návrtu do školních lavic je samozřejmě na Vás. Pokud Vám stále vyhovují spíše on-line lekce, tak je takto ponecháme.

 

Dodržujeme vládní opatření a hygienické doporučení. Prosíme i Vás o dodržování těchto opatření.

 • V celé naší škole byla provedena prostorová dezinfekce, která má deklarovaný širokospektrální účinnost dle požadavků ISO 9001:2016

 • V každé učebně je k dispozici dávkovač s dezinfekcí

 • Po každé hodině dezinfikujeme stoly v učebnách

 • Nosíme roušky

   

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás!

 

 

Hezký den,

1st English Team

On-line výuka přes Skype

Jednoduché spojení přes Skype!

Teacher's evaluation 2019/2020

 

Českou verzi naleznete zde: www.1stenglish.cz/lektori

 

Dear clients, 

Thank you all for having English courses with our school. We always strive for improvement in order to provide the best teaching quality and service to you – our clients. Your satisfaction is our engine to drive the best therefore we would like to ask you for providing us some FEEDBACK.

 

This questionnaire will not take you more than 3 - 5 min of your time.

 

Evaluate of teachers

Style and method of the lesson play the key role in your progress of learning. Therefore, this set of questions is placed on the first place of the questionnaire. At the end of each set of questions there is space for some comments so please do not hesitate to write anything as not everything can be described by numbers. ;-)

 

Adam Majda Tereza

 Evaluate

 

  Evaluate

 

 Evaluate

 

Darko Kamila Misa

 Evaluate

 

 Evaluate

 

 Evaluate

 

Andy Marta Abe

 Evaluate

 

Evaluate

 

Evaluate

 

Jessica Pavel Lucie

 Evaluate

 

Evaluate

 

Evaluate

 

Kryštof Zuzka Radek

Evaluate

 

Evaluate

 

Evaluate

 

Lenka Katka Radek

 Evaluate

 

 Evaluate

 

Evaluate

 

Mathew    

 Evaluate

 

   

 

 

 

 

Moc děkujeme.

1st English Team

 

Hodnocení lektorů

Hodnocení lektora

Práce lektora je velice náročná a vytvořit příjemnou atmosféru v různorodé skupině studentů vyžaduje hodně kreativity a citu. Vaše spokojenost je náš cíl, proto věnujeme velkou pozornost kontrole výuky a průběžně monitorujeme práci našich lektorů. Vyplněním tohoto dotazníku nám pomůžete zvýšit kvalitu našich kurzů.

Hodnocení samotných lektorů je pro nás velice důležité. Prosím, ohodnoťe všechny lektory, které znáte. Děkujeme :)

Adam Majda Tereza

 Ohodnotit | Medailonek 

 

  Ohodnotit

 

 Ohodnotit | Medailonek

 

Darko Kamila Misa

 Ohodnotit

 

 Ohodnotit | Medailonek

 

 Ohodnotit

 

Andy Marta Abe

 Ohodnotit

 

Ohodnotit | Medailonek

 

Ohodnotit

 

Jessica Pavel Lucie

 Ohodnotit | Medailonek

 

Ohodnotit

 

Ohodnotit | Medailonek

 

Kryštof Zuza Radek

Ohodnotit | Medailonek

 

Ohodnotit

 

Ohodnotit | Medailonek

 

Lenka Katka Radek

 Ohodnotit

 

 Ohodnotit | Medailonek

 

Ohodnotit | Medailonek

 

Mathew    

 Ohodnotit

 

   

 

 

 

 

Moc děkujeme.

1st English Team

 

Tiny cards

Pomocník při učení slovíček z 1st English Book!

První krok k FCE | Zdarma!

Rádi byste své znalosti angličtiny zpečetili mezinárodně uznávaným certifikátem, ale stále jste na pochybách, zda jsou Vaše znalosti dostatečné?

Vyzkoušejte si diagnostický test a zjistěte, kde máte mezery!

Náš lektor Vám poradí, jak začít a na co se zaměřit.

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK a se vším ostatním Vám poradíme :-)

Co Vás čeká?
:: vstupní diagnostický FCE (B2) test zdarma (přibližně 40 minut)

:: konzultace se zkušeným lektorem

:: doporučení, jak se na zkoušky připravit

V případě zájmu nastoupit do přípravného kurzu FCE sleva 5 %!

Prosím, rezervujte si své místo přihlášením na událost zde nebo e-mailem na info@1stenglish.cz. Děkujeme! 1st English©️

 

Chci si pro jistotu koupit kurz hned! Pokračujte zde!

Stěhování školy | Moving school

Vážení studenti,
starý školní rok je u konce a nový se kvapem blíží. Jsme moc rádi, že jsme se s Vámi mohli v tomto školním roce setkávat, a už se moc těšíme až se uvidíme v novém školním roce 2019/2020!

Následující školní rok bude výjimečným nejen tím, že oslavujeme 10. výročí od založení školy, ale taktéž tím, že se přesuneme do nových prostor. 

Ale nemějte obavy, pořád to za námi budete mít blízko – přesouváme se totiž jen o 150 metrů blíže k centru města.

Nově nás najdete na adrese Mlýnská 2353/12, Ostrava.
 
 

DŮLEŽITÉ INFORMACE aneb co potřebuji znát, aby mé první kroky ve škole byly bez problému :-)

 • Při vstupu do budovy najdete po pravé straně zvonek, zadejte kód *47 a vyčkejte na otevření dveří k výtahu
 • Výtahem vyjeďte do 3. patra
 • Po výstupu z výtahu už uvidíte naše nové klientské centrum, kde Vás přivítáme :)
 • V případě, že se vydáte po schodech, tak nás naleznete ve 3. patře
 
 


 
Přejeme Vám krásný zbytek prázdnin a těšíme se na Vás v nových prostorech!
Věříme, že se v nových prostorech budete cítit stejně tak dobře, jako v těch předešlých.
 
Hezký den,
1st English TEAM


ENGLISH VERSION
 

Dear students,

the old school year is almost over and the NEW one is coming up. We have been really happy to meet you all and we can´t wait to see you all again in the New School Year 2019/2020!

This year is special not only that we will celebrate our 10th anniversary but also WE ARE MOVING TO NEW FACILITIES.

Do not worry, though, the distance has not change much – it is only 150 metres away from the old school, closer to the centre.

Starting next week – from 26/8 2019 – you can find us on a new address – Mlýnská 2353/12, Ostrava.

 

Important Information – what do I need to know when I enter the new place?

 • after entering the main door, there is a ring communicator on the right side, where you enter the code *16 and wait until you are buzzed in – the second glass door will open.
 • then take the elevator and go to the 3rd floor  (press no. 3 in elevator)
 • opposite the elevator you will see our new Client Center and the school will be on your left.
 • In case you take the stairs, walk up to the third floor.

 

Please see the attachment – there is a map

 

 

 

We wish you all a great rest of summer holiday and we are looking forward to seeing you again on a new address. 

We believe you will feel as much comfortable as on the previous address.

 
Have a nice day,

1st English TEAM

Krátký dotazník spokojenosti

Vážení klienti,

moc Vám děkujeme za docházku v tomto školním roce. Jsme moc rádi, že jsme se spolu mohli potkávat a budeme moc rádi za krátké shrnutí spokojenosti s výukou. 

 

Prosíme Vás o vyplnění dotazníku - nezabere Vám to více než 2 minuty.

 

CZECH VERSION

ENGLISH VERSION

 

Děkujeme! 

 

Těšíme se na nový školní rok a užijte si prázdniny! :)

 

1st English Team

End of the school year | 1st English

Dear clients,
thank you for coming to our english school.

We would like to thank you and invite you to the BBQ party.

Foods and drinks will be prepared for you!

We are looking forward to seeing you there.

Please let us know if you attend.

Thank you,

1st English TEAM

BBQ PARTY invitation!

Where: Cooltour, Černá louka 3188 (Výstaviště)

When: Tuesday, 25th June at 6pm

Burgers and drinks will be prepared!                         

Please register at client service or facebook!

BBQ

https://www.facebook.com/events/624629194681567/

1st English PUB QUIZ (trivia night)

Come and join us for the 1st pub QUIZ in English hosted by a native speaker with Jazyková škola 1st English & Restaurace Hasičárna - Firehouse PUB!

Make your own team - register – and enjoy a great night testing your knowledge, practicing English and meeting people from all over the world

GREAT FOOD, DRINKS, PRIZES!

Entrance fee: 60 CZK 
Register at: www.facebook.com/events/283676369191607/ or info@restauracehasicarna.cz
---------------------------------------------------------
Jazyková škola 1st English & Hasičárna pub
Vás zvou na první pub quiz night v angličtině.

Sestav si svůj tým a přijď si osvěžit své vědomosti a zároveň procvičit angličtinu v mezinárodním prostředí!

Večerem bude provázet americký rodilý mluvčí.

Vstupné: 60 Kč
Rezervace: www.facebook.com/events/283676369191607/ nebo info@restauracehasicarna.cz

Akční nabídka pro členy Multisportu!

Sleva na měsíční individuální kurz cizího jazyka - 10 lekcí angličtiny, ruštiny, španělštiny, italštiny či francouzštiny!

Členům Multiclubu poskytujeme slevu 20 % na kurz angličtinyšpanělštiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny, ..

Slevu poskytujeme členům, kteří se prokáží kartou Multisport. 

Výuka probíhá u nás ve škole nebo on-line po SkypeDen i čas výuky si stanovujete sami dle Vašich časových možností. 

 

 Club card   karta

 

Běžná cena: 4 500 Kč, cena pro Vás 3 600 Kč! (Slevu může využít každý student pouze jednou)

Své naplánované hodiny si můžete omluvit a nahradit v jíný termín. Takto Vám Vaše hodiny nebudou zbytečně propadat.

 

Chcete se učit ve skupině? Dejte vědět a domluvíme se :-)

Neváhejte nás kontaktovat

 • telefonicky 739 88 77 99,
 • e-mailem info@1stenglish.cz
 • osobně na Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava

nebo

nám vyplňte test zde a my Vás budeme kontaktovat!

 

Navštivtě náš e-shop!

 

Těšíme se na Vaší návštěvu!

1st English Team

 

 

 

 

Nové kurzy francouzštiny a japonštiny

Od března 2019 otevíráme nové kurzy francouzštiny a japonštiny s rodilým mluvčím!

Sleva pro zaměstnance KNIHCENTRUM

 

Pro zaměstnance KNIHCENTRUM poskytujeme slevu 10 % na měsíční kurz angličtiny, španělštiny, ruštiny a dalších cizích jazyků.

Výuka probíhá u nás ve škole, ve Vaší kanceláři nebo on-line po Skype. Den i čas výuky si stanovujete sami dle Vašich časových možností. 

Fakturu vystavíme dle Vašich požadavků.

 

knihcentrum

 

Sleva na měsíční individuální kurz cizího jazyka - 10 lekcí angličtiny, ruštiny, španělštiny!

Běžná cena: 3 900 Kč, cena pro Vás 3 200 Kč!

Své naplánované hodiny si můžete omluvit a nahradit v jíný termín. Takto Vám Vaše hodiny nebudou zbytečně propadat.

Při podpisu smlouvy získáte přihlašovací údaje, kde si můžete sami z pohodlí domova plánovat a omlouvat své lekce!

 Letak

Chcete ještě více ušetřit a učit se ve skupině? Dejte nám vědět a domluvíme se :-)

Neváhejte nás kontaktovat

 • telefonicky 739 88 77 99,
 • e-mailem info@1stenglish.cz
 • osobně na Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava

nebo

nám vyplňte test zde a my Vás budeme kontaktovat!

 

Navštivtě náš e-shop!

 

Těšíme se na Vaší návštěvu!

1st English Team

uvod

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY!

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY! Škola bude během Vánoc uzavřena v době od 24.12. do 1.1.2018. Od STŘEDY 2.1.2019 se na Vás budeme opět těšit.

Vánoční slevy!

Vážení návštěvníci,

i tento rok jsem si pro Vás a pro Vaše blízké připravili speciální slevy na naše kurzy.

Veškeré infomrace naleznete na stránce www.1stenglish.cz/xmas

 

Vánoční slevy!

 
Napište nám svůj dotaz: