Jazykové testy

Vážený kliente, vážená klientko,

před samotným zahájením výuky bychom Vás rádi požádali o vyplnění rozřazovacího testu, podle jehož výsledku určíme Vaši aktuální jazykovou úroveň. Na základě získaných informací Vám doporučíme vhodný individuální výukový program nebo Vás zařadíme do odpovídající skupiny (dle Vaší volby individuálního či skupinového kurzu).

Je velmi důležité, abyste odpovídal/a pouze na ty otázky, kterým rozumíte a jste si odpovědí jistý/á. Prosíme, abyste odpovědi netipovali – jen takto budeme schopni správně test vyhodnotit a určit Vaši aktuální jazykovou úroveň. U každé otázky je správná právě jedna odpověď.

V případě, že při vyplňování testu konkrétní úrovně zjistíte, že jsou pro Vás otázky příliš jednoduché, přejděte prosím rovnou na vyšší úroveň. V případě, že je pro Vás test dané úrovně naopak příliš složitý, přejděte prosím k testu nižší úrovně.

V případě, že nemáte s angličtinou žádné zkušenosti, spusťte test „začátečník“ a rovnou stiskněte tlačítko vyhodnotit – přejdete rovnou k vyplňování přihlášky.

Jakmile vyplníte test, ihned se Vám zobrazí procentuální výsledek a budete požádáni o vyplnění přihlášky.

Začátečník Mírně pokročilý Středně pokročilý Pokročilý Test pro lektory